• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

             
MEZUNİYETİMİZİN 57.NCİ YILI KUTLU OLSUN.
                                                                                                                                                 
   


Fedai YAVAŞ
fedaiyava@gmail.com
SESLENİŞ.
16/01/2012

           BİRYIL DAHA GEÇTİ !...                

       2011 Yılı devre faaliyetlerini arkada bırakarak, yeni bir yıla girdik,1965 Mezunu Kara Astsubayları ve Ailelerine 2012 yılı Hayırlı olsun. Bu Yıl Daha çok Buluşmalıyız , Farklı zamanlarda ve farklı mekanlarda . Çünkü yavaş yavaş sesimiz duyulmaya başladı .Katılım hergün birazdaha çoğalıyor.sitemizin üye sayılı çoğaldı ziyaretçi sayısıda arttı.

       2012 yılı Toplu Devre kamp isteklerimizi; Devrelerimizin arzuları doğrultusunda yaptık. Ana sayfada Kuvvet Komutanlıklarına  göre isteklerimizi  görebilirsiniz. 2012 Yılının ilk etkinliği Mezuniyetimizin 47.nci Yılı Devre yemeği olacak bu yemeği;İstanbul/ Üsküdar - Şemsipaşa'da ki Hava Lokalinde yapacağız. 1965 Mezunu Kara astsubayları ve ailelerini ; Yurt Dışından ve yurt içinden davet ettik. Bu yemeğimizi her yıl ŞUBAT ayının dördüncü  CUMARTESİ Günü geleneksel olarak yapmayı kararlaştırdık. Demek ki Şubat ayında yemekle Etkinliklerimize başlıyacağız. Arkadaşlarımız bunu unutmasınlar .Sonra ilkbahar Toplu Devre kampları başlıyacak, yazın birde ara etkinliğimiz olacak. Sonbaharda  çıkarsa  yine farklı yerde toplu Devre kampı. En güzelide Kışın TSK KIŞ KAYAK MERKEZİ ILGAZ.( KASTAMONU MİLLİ PARKIN'da). 

   Sevgili devrelerim böylece daha çok buluşma daha çok muhabbet anı tazeleme .Hasret giderme .....

Benimde sizden  bir isteğim var en önemlisi Bu güzel WEB Sitemizi Kullanın  kullanamıyorsanız kullanmayı öğrenin eğer oda olmuyorsa; Çocuklarınıza,  Torunlarınıza rica edin hiç olmazsa haftada bir bu siteye girin, DUYRU ,BİLDİRİ ve ETKİNLİKLERİMİZİ'den Haberdar olunuz. Sadece  üye olup sonra birdefa bile girmemek olmaz. Saygılarımla Hoşca kalın.Başka bir konuda buluşmak üzere.3023 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

SESLENİŞ.. - 29/02/2012
NEDEN BİZİM GÜNÜMÜZ YOKTU. OLDU İŞTE.
SESLENİŞ. - 16/10/2011
HOŞ GELDİNİZ DEVRELERİM , EVİNİZE.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret3607793
YÜCEL MARKONİ
Takvim
Hava Durumu